ul. Kwiatowa 3/1,
80-180 Kowale

+48 58 322 82 31
kared@kared.com.pl

Firma

Kared - pracujemy z energią

Kared Sp. z o.o. to firma z ponad trzydziestoletnią tradycją. Specjalizujemy się w rozwiązaniach kontrolno-pomiarowych do układów automatyki, diagnostyki i badań. Wykonujemy prace od projektu koncepcyjnego do wdrożenia włącznie. Nasze urządzenia spełniają wymagania najwyższej dokładności i niezawodności działania, oraz bardzo dużej prędkości realizacji zadań w "czasie rzeczywistym".

Dokładność i niezawodność łączenia naszych synchronizatorów oraz układów wykorzystanych do automatycznego załączania rezerwy stosowanych w energetyce zawodowej decyduje o tym, że w tej dziedzinie jesteśmy bezkonkurencyjni.

W roku 2005 wdrożyliśmy i poddaliśmy certyfikacji w naszej firmie system zarządzania jakością co zostało potwierdzone certyfikatami DET NORSKE VERITAS, NORWEGIAN ACCREDITATION oraz FINNISH ACCREDITATION SERVICE.

Naszą ofertę kierujemy do firm działających w obszarze energetyki wytwórczej, sieci przesyłowych i dystrybucyjnych oraz przemysłu. Zapraszamy do współpracy biura projektów, firmy prowadzące modernizacje, remonty i uruchomienia oraz badania pomontażowe.

Nagrody i wyróżnienia, certyfikaty i referencje: